1 Ağustos 2011 Pazartesi

TDKR Spoiler BölgesiGüncelleme: 08.08.2011

Çekimleri iki aydır devam eden The Dark Knight Rises'da bugüne kadar her şey yüzyılın sırrı gibi saklanırken, Pittsburgh dış çekimleriyle birlikte hem fotoğraflar, hem de spoilerlar Bane'in boyunu aştı. O kadar ki, düne kadar elle tutulur bir bilgi yokken bir anda nereye bakacağımızı şaşırdık.

Ben de setten gelen çok özel bir kaç dedikoduyu sıcağı sıcağına paylaşmak istedim. Bazılarının güvenilirlikleri tartışılır, hatta bu tarz büyük bütçeli filmlerin sırf zihin bulandırmak için sahte spoiler sızdırdıkları bile görülmüş durumlardan, o yüzden önceden duyduklarımızla bağlantılı olan ve inandırıcı bulduklarımı yayımlamaya karar verdim. Uyarayım, The Dark Knight Rises filmi hakkında SPOILER bombardımanına tutulmak istemeyenlerin uzak durmaları önerilir.08.08.2011: HEINZ FIELD GÜNLÜĞÜ

+Pittsburgh Heinz Field çekimlerinde Bane'in sesini duyduk: "Gotham, take control of your city!" 

+Gotham'da bu kadar rahat terör estirilebilmesi benim gibi fesat insanların akıllarına No Man's Land'i getirmiyor değil. Bane'in bir "Deprem Makinesi"ne (ne olduğunu sormayın!) sahip olduğu, ve Gotham'ı kırmak için pek hevesli olduğu konuşuluyor.

+Stadyumda figüranları "Gotham Rogues" takımının üniformalarını giydirildi. Üniformalar şimdiden Ebay'e düşmüş bu arada, ilgilenenlere duyurulur :)

+Kral spoilerlara geçelim. Bane'in sahaya hayatta olup olmadığı anlaşılamayan, yerde cansız bir şekilde yatan Gordon ile çıktığı gelen raporlar arasında. Benim tahminim, bu sahne teaser'da gördüğümüz hastane sekansının öncesinde geçiyor.


+Bane'in konuşmasını kaydeden "Gotham Rogues" taraftarları, videoyu Youtube'a eklemekten geri kalmadılar:

*Dev Spoiler* Joseph Gordon Levitt'in karakteri John Blake başından vurularak öldürüldü. *Dev Spoiler*


CATWOMAN ORJİN


+Hayranlar arasında tartışma yaratan Catwoman kostümünün, karakterin filmde göreceğimiz tek kostümü olmadığı da söylentiler arasında. Ama şimdilik sadece söylenti.

+Filmin Catwoman'ın Year One'daki orjininin yumuşatılmış bir versiyonuna yer vereceği konuşuluyor. Resmi olmayan bilgiye göre, The Dark Knight Rises'daki Selina Kyle bir stiptizci, aynı zamanda da yankesici.


01.08.2011: PITTSBURGH CITY HALL+Film kış aylarında geçecek. Bane ve Batman dövüşü sırasında yapay kar yağdırıldı.

+Bane Blackgate Hapishanesi'ndeki suçluları serbest bırakacak. (Knightfall macerasında Arkham tımarhanesindekilere yaptığı gibi.)

+Miranda Tate = Talia Al Ghul.

+Talia'nın Wayne Enterprises'ı ele geçireceği ve Tumbler'ları kaçırıp Bane'in hizmetine sunacağı tahmin ediliyor. Bugünkü set fotoğraflarında üç Tumbler yer aldı.


+Selina'yı hapishane üniforması giyerken gördüklerini söyleyenler var.

+Catwoman Batpod'u çalacak. Bugün filme alınacak sahnelerden birinde Batpod'u süreceği söylentiler arasında.+Talia Lucius Fox'u öldürecek.


+Talia Batman'i bıçaklayacak.
Şimdilik bu kadar. Haberler geldikçe spoiler sayfasını güncelleyeceğim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Yap