9 Aralık 2011 Cuma

Operation Early Bird Fail

Operation Early Bird geri sayımı sona erdi veeeeee....

Bir harita belirdi! Pffft, fragman ve afiş hayallerinden sonra The Dark Knight Rises proloğunu gösterecek IMAX sinemalarını işaret eden bir harita bulmak pek güzel olmadı. (Nolan bu kez güldürmedi!)

Neyse, önümüzdeki hafta prolog, fragman, afiş ve daha fazlası bizi bekliyor olacak. Biraz daha sıkalım dişimizi :)

http://operationearlybird.com/

3 yorum:

 1. Bence okadar basit değil bknz: thedarkknightrises.com'da bir ses kaydı var sayılar söylenen bir kadın bir kız(ben öyle anladım). Ve o haritanında altında koordinatları girin diye birşey var ben denedim ama birşey elde edemedim yanlış anlamış olabilirim sayıları bir baksan iyi olur.

  YanıtlaSil
 2. Thedarkknightrises.com'da verilen sayılar, haritadaki noktaların koordinatları. Kendine en yakın olanı giriyorsun, erken gösterimlere bilet alıyorsun. Bir esprsi yok yani.

  Operation Early Bird ciddi bir hayal kırıklığı oldu. Warner Bros resmen prolog ve trailer görmek isteyen parasına kıysın Mission Impossible ve Sherlock Holmes'u izlesin diyor.

  Hepsinden geçtim, işin ucunda Tom Cruise'a katlanmak var :)

  YanıtlaSil
 3. Bende şu sayıları girdim 297839 -954662 bir yeri gösterdi haritada yarım saattir bir şeyler anlamaya çalışıyorum. Dua edelimde güzel bi kalitede yutupada düşsün. Ayrıca Tom Cruise konusunda haklısın :)

  YanıtlaSil

Yorum Yap