10 Aralık 2011 Cumartesi

TDKR Poster - The Legend Ends

4 yorum:

 1. Birşeyleri kırıcağı belli oldu :)

  YanıtlaSil
 2. Azrail bu filmde görülebilir mi yada robin. Eğer Bane batmani yenerse geriye çok bir alternatif görülmüyor. Fakat sızan videolarda robini göremedik. Bu durumda batman bir yenilip bir yenecek mi yoksa son kavgayı kaybeden taraf mı olacak. Ozaman ne olacak bu ABD nin hali :)

  YanıtlaSil
 3. Christopher Nolan'ın Robin karakterine sıcak bakmadığı, seride yaratmaya çalıştığı "hiper-realizm"e yakıştıramadığı konuşuluyor çok uzun zamandır. Azrael için de yeterli zaman yok gibi, Batman dışında Bane, Gordon, Alfred, Lucius Fox, Catwoman, John Blake, Miranda Tate karakterleri var, film bir de Azrael'i kaldırmaz.

  Eğer izleyiciyi şaşırtma yoluna giderlerse Joseph Gordon-Levitt'in canlandırdığı John Blake karakterinin altından bir sürpriz çıkabilir. Belki Bruce Wayne sakatlandığında (sakatlanırsa) Blake Batman kostümü giyebilir, belki Bruce filmin sounda görevi tamamen bırakırsa yerine geçecek yeni Batman olur. Çok ihtimal vermiyorum yine de.

  Bence olaylar şu şekilde gelişir:

  -Bane Batman'i yenilgiye uğratır. (Bu sırada Bruce Wayne'in Batman olduğu ortaya çıkabilir.)
  -Batman'in yokluğunda Gotham yaşanmaz bir post-apokaliptik şehir olur.
  -Bir süre sonra Bruce Wayne geri döner, Harvey Dent meselesinin aslı ortaya çıkar, Batman halkın gözünde aklanır.
  -Batman Bane'i yener.
  -Finalde herkes Bruce Wayne'in öldüğünü düşünür, ama aslında o, Selina ile birlikte yeni bir hayata başlamıştır (Fazla mutlu son, ama isterim böyle olmasını :))
  -Batman aktif bir adalet sağlayıcı olarak olmasa da, Gotham'a ilham vermiş, şehri yeniden adam etmiş ve görevini tamamlamış bir kahraman, bir "sembol" olarak varlığını sürdürmeye devam eder.

  YanıtlaSil

Yorum Yap