24 Nisan 2012 Salı

Arkham City GOTY

Rocksteady Studios, oyun severleri evlerine hapseden Batman Arkham City'nin Game of The Year versiyonuyla ilgili merak edilenleri açıkladı.

Amerika ve Kanada'da 29 Mayıs, İngiltere'de 7 Eylül'de piyasaya sürülecek olan Batman Arkham City Game of The Year Edition, şimdiye kadar yayımlanmış tüm DLC'leri [Catwoman, Nightwing, Robin], Challenge Map'leri, skinleri ve Batman: Year One animasyon filmini içerecek.

Bitti mi? Bitmediiii! Duyurunun en can alıcı kısmına geçmedik bile! Arkham City GOTY Edition'da, iki saat sürecek yepyeni bir bölüm bulunuyor: Harley Quinn's Revenge.

Harley Quinn's Revenge, Batman ve Robin karakterlerini dönüşümlü olarak yönetebilecek olan oyuncuyu, açık hava hapishanesi Arkham City'nin tehlike dolu sokaklarına geri götürecek. İki kahramana da dövüş ve dedektiflik yeteneklerini sergileme fırsatı verecek bölümde, Joker'in öfkeden gözü dönmüş kız arkadaşı Harley Quinn'in topladığı yeni çeteyle mücadele ederken, daha önce görmediğimiz mekanlarda gezintiye çıkabileceğiz.
2 yorum:

  1. Hocam aytri bir paket mi almamiz lazim yoksa varolan batman in ustune bunlari aparat edebilirmiyiz.Bir bilginiz var mi

    YanıtlaSil
  2. Harley Quinn's Revenge'i Xbox Live'da 800 MS puanına veya Play Station Network'te $9.99'a satın alıp var olan oyunun üstüne yükleyebilecekmişiz, yeni bir oyun almamıza gerek yok. PC sürümüne dair şimdilik bir açıklama gelmedi.

    YanıtlaSil

Yorum Yap