30 Nisan 2012 Pazartesi

TDKR Viral Oyun

The Dark Knight Rises'ın son fragmanın sinemalarda gösterilmesine [4 Mayıs] günler kala Warner Bros, Batman hayranlarını çılgına çevirecek bir viral oyun bombası patlattı: Kanıtları topla, Gotham polisine gönder, fragmanı aç!

Filmin resmi websitesi www.thedarkknightrises.com'da yer alan belgelerde Matthew Modine'in canlandırdığı Peter Foley karakteri tarafından gönderilmiş bir mektup, Batman için çıkarılmış tutuklama emri ve polisin topladığı kanıtlar yer alıyor.

Oyuna katılmak için yapmanız gereken [Amerika'da yaşamanız dışında!] listelenen adreslere gidip fotoğraf çekmek ve çektiğiniz fotoğrafları #tdkr07202012 hashtag'ini kullanıp tweetlemek ya da tdkr07202012@gothampolicedepartment.com adresine e-posta yoluyla göndermek.

The Dark Knight Rises fragmanına ait yepyeni kareler için "Devamı"na tıklamanız yeterli. Hatırlatması benden, ağır spoiler!4 yorum:

 1. Ağır spoiler kısmı hangisi, "Faith is Broken" kısmı mı : )

  YanıtlaSil
 2. Ahahah, Marvel sağ olsun, Tv Spot'larda Avengers'ın yarısını gösterdiğinden, insanlarda acayip bir spoiler korkusu oluştu. Screenshotları Twitter'da paylaşır paylaşmaz gelip, "Yeter artık, spoiler görmek istemiyoruz!" diyen bir ziyaretçimiz vardı bugün.

  Ben önlemimi alayım da, sonradan başım ağrımasın "ağır spoiler"ı o anlayacağın :D İsteyen fragman çıkınca izler, istemeyen izlemez, benim yüzümden kimsenin keyfi kaçmasın.

  YanıtlaSil
 3. Catwoman'ın hücrenin önünde durduğu kare çok fena. Daha başka bir şey demiyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Batman Returns'de Catwoman'ın Penguin'in kafesteki kuşuna [böyle söyleyince bir tuhaf oldu sanki] ıslık çaldığı sahneyi hatırlattı bana. Purrrrr-fecct.

   Filmin renkleri müthiş görünüyor, Catwoman'ın siyah maske, beyaz ten, kırmızı dudak olayı şeytan üçgeni olmuş.

   Artık tek eksiğimiz "What? Haven't you ever seen a pretty girl before?" "Quiet or Papa Spank!" diyaloğu!

   Sil

Yorum Yap