21 Şubat 2013 Perşembe

Beware The Batman Haberleri II

2013 Sonbaharında Cartoon Network ekranlarına bir gölge gibi düşmesi beklenen Beware The Batman çizgi dizisinden son haberler:

+Tara Strong'un seride seslendirme yapacağı kesinlik kazandı. The New Batman Adventures'da Batgirl karakteriyle hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Strong'un bu defa hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor, yine de bahisler Barbara Gordon'dan yana.


+JB Blanc, Twitter hesabından paylaştığı üzere Alfred Pennyworth'ü ve Bat-Computer'ı seslendirecek.

+Yayından kaldırılan Young Justice çizgi dizisinin uygulayıcı yapımcısı Greg Weisman dizinin stüdyosunu ziyaret etmiş ve ekibe birkaç öneride bulunmuş.

+Warner Bros. geçtiğimiz Temmuz ayında, The Dark Knight Rises filminin ABD'nin Colorado eyaletindeki Aurora kentinde düzenlenen gece yarısı gösterimine yapılan silahlı saldırıyı gerekçe göstererek Beware The Batman'deki şiddetin dozunu azaltma kararı aldı. Çizgi dizide ateşli silahların yerine fütüristik lazer tabancaları [Spider-Man: The Animated Series'i düşünün!] kullanılacak. Bu da demek oluyor ki; Beware The Batman'e ait ilk tanıtıcı posterde Alfred'in elinde gördüğümüz silahlara veda edeceğiz. WB'nin konudaki hassasiyeti gayet anlaşılır olsa da, insan çözümün sansürden geçip geçmediğini merak etmeden yapamıyor. Hazır kadroda Bruce Wayne/Batman gibi silahlardan nefret eden bir karakter varken, Disney'in Gargoyles çizgi dizisiyle bundan yirmi yıl önce yaptığını tekrarlayıp, silahların ne kadar tehlikeli olduğunun altını çizen, eğitici bir bölüm yazılsa sonuç katbekat etkili olabilirdi. Ne yazık ki, Beware The Batman'in gösterim tarihinin ertelenmesinin altında da bu düzenlemeler yatıyor.


+Seslendirme sanatçısı Cree Summer [Batman Beyond'un Max'i] dizideki karakterinin Bethany Ravenclaw isminde bir psikiyatrist olduğunu açıkladı. Çizgi romanlarda yer almayan Ravenclaw'un promo posterinde gördüğümüz Magpie'ın gizli kimliği olduğu tahmin ediliyor.

+Beware The Batman'in merakla beklenen oyuncakları, 10-13 Şubat tarihleri arasında yapılan Toyfair'e yetişmedi, ancak Batman Unlimited serisinin bir uzantısı olarak piyasaya sürülecek BTB Batman ve BTB Anarky figürlerinin duyurusu yapıldı.

+Aşağıdaki diziden alınma karede, Kara Şövalye'nin başını ağrıtacak olan Professor Pyg ve Mr. Toad'u görüyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Yap