6 Ekim 2013 Pazar

George Clooney'in Bat-Suit Çilesi


George Clooney ve Batman... Tartışmaya açık bir ikili. Ama işin en güzel tarafı televizyonda Clooney ile ilgili konu açıldığında ya da oyuncu herhangi bir demeç verdiğinde oynadığı Batman rolünden bahsedilmesi. Kötü tarafı ise bunun komik ve alaycı bir şekilde yapılması.

Clooney ile Sandra Bullock'un başrollerini paylaştığı "Gravity" filminin geçtiğimiz günlerde yapılan prömiyerinde MTV muhabiri Josh Horowitz'in oyuncu ile yaptığı röportajda konu yine Batman'e geldi. Horowitz'in, oyuncunun filmde giydiği astronot kostümünün mü yoksa "Batman & Robin"de giydiği Batman kostümünün mü daha rahatsız ettiğini sorması üzerine Clooney'den net ama esprili bir yanıt geldi: "Yarasa kostümü. Şunu kabul edelim ki uzay kıyafeti yalnızca benim için rahatsız ediciydi ama Batman kostümü tüm dünyayı rahatsız etti. Küçük çocuklar bile gelip beni tekmelediler."

Daha sonra Horowitz'ten bir ilginç soru daha geldi. "Gravity, bir astronotun en kötü kabusu ile ilgili. Peki bir aktörün en kötü kabusu nedir?" Clooney'in cevabı ise yine espriliydi ve bu sefer kendisi konuyu Batman'e getirdi: "Yarasa kostümü giymek. Lanet şeye meme uçları yerleştirmişler. Sete gelene kadar bunu bilmiyordum bile."

Geçtiğimiz aylarda Conan O'Brien'ın talk-show'una çıkan Val Kilmer da kostümün son derece rahatsız olduğundan dem vurmuştu.

1 yorum:

Yorum Yap