10 Aralık 2013 Salı

Jason Momoa, Batman/Superman'de Mi?


The Hollywood Reporters'ın haberine göre Jason Momoa'nın ismi Man of Steel'ın devamı niteliğindeki Batman/Superman filmi için geçiyor. 2011 yılında Conan the Barbarian ile şöhreti yakalayan ve son dönemin en popüler dizilerinden biri olan Game of Thrones'ta Khal Drogo'yu canlandıran Momoa'nın filmdeki rolü ise gizli tutuluyor. Ancak THR, aktörün hangi rolde olabileceği ile ilgili varsayımlarda bulunmayı ihmal etmemiş. 

Bu varsayımlardan ilki Superman'in en ünlü düşmanlarından birisi olan Doomsday. Bu, geçen hafta başında çıkan iki tane Superman villian'ının filmde yer alacağı haberi ile uyumlu görünüyor. Lex Luthor'ın filmde yer alacağını da varsayarsak bir diğer düşman pekala Doomsday olabilir.

Momoa'nın canlandıracağı rol için bir diğer varsayım ise Martian Manhunter. Bizler filmle ilgili gelen her yeni karakter haberinin kafamızda yarattığı soru işaretleriyle iyice gerilirken, Justice League'in asil üyelerinden J'onn J'onzz'un adını duymak muhtemelen şaka gibi gelmiştir herkese.

Tüm bunlar her ne kadar tahmin ve söylenti olsa da, Warner Bros.'un tek filmde Justice League'i toplama hevesi atılan her adımdan bariz belli oluyor. Film ilk duyurulduğundan beri The Flash söylentileri de ortalıkta ama ben DC'nin televizyondaki Flash'ın üzerine gül koklayıp aynı dönemde beyazperde için başka bir Flash yaratacağını pek olası bulmuyorum. Ancak sürpriz bir hamle ile Arrow ve Flash dizileri, film ile aynı evrende de yer alabilir. Bu da filmin Justice League ekibini toplama derdini rahatlatabilir.

Jason Momoa'ya dönersek Warner Bros.'un halen konu ile ilgili bir açıklaması yok. Ancak daha önce Wonder Woman rolü için Olga Kurylenko, Elodie Yung ve Jamie Alexander isimleriyle beraber anılan Gal Gadot'ın da henüz geçen güne kadar bir spekülasyondan öte olmadığını belirtmek gerek.

1 yorum:

Yorum Yap