13 Ocak 2014 Pazartesi

Bruce Wayne, Penguin ve Catwoman Gotham Dizisinde!


DC evreninin televizyon açılımı heyecan verici gelişmelerle devam ediyor. Fox'un önümüzdeki yayın dönemine hazırladığı, Komiser Gordon'ın gençlik yıllarını anlatacak olan GOTHAM dizisinde Bruce Wayne, Penguin ve Catwoman gibi çizgi romanlardan aşina olduğumuz simaları göreceğimiz açıklandı!

Kanalın yöneticilerinden Kevin Reilly, isimlerini hiç duymadığımız karakterler yerine, tanıdık yüzlere yer verileceğinin altını çizerken, projeyi kıyıya tutunmuş, düşmek üzere olan bir şehirde, karakterleri başlarından geçecek değişimlere iten şeyin ne olduğunun üzerine eğilen, içinde bir miktar sıradışılık barındıran bir drama olarak tarif etti.

Habere göre, Penguin ve Catwoman gibi Gotham şehrinin azılı suçlularıyla mücadele etme işini Jim Gordon üstlenecek, Thomas ve Martha Wayne cinayeti ise aktif bir soruşturma olarak varlığını sürdürecek.

Bruce Wayne sözü almamız sevindirici ancak hemen 'Batman' hayallerine kapılmasak iyi olur, zira dizide kahramanımızın 12 yaşındaki haliyle karşılaşacağız. 

Görünüşe bakılırsa, Kara Şövalye ile tanışmak için dizinin final bölümüne kadar sabretmek zorundayız. Bu süreçte, Clark Kent'in gömleğinin içindeki Superman logosunun hatırına 10 sezon beklemiş Smallville hayranlarını daha iyi anlayacağımız kesin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Yap