11 Şubat 2014 Salı

Penguin, Alfred, Sarah Essen ve Barbara Gotham Dizisinde


Gotham cephesinden casting haberleri birbiri ardına geliyor! Komiser Gordon'ın yeni yüzü olan Ben McKenzie'nin ardından, dört önemli karakter ve onları canlandıracak oyuncular açıklandı.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Robin Lord Taylor, Penguin olarak bildiğimiz Oswald Cobblepot'ı canlandıracak. Penguin karakteri, bir satranç şampiyonunun zekasına ve bir çakalın ahlaki değerlerine sahip bir psikopat olarak tanımlandı. Penguin, 60'lardaki televizyon dizisinde Burgees Meredith, 1992 yapımı Batman Returns filminde Danny DeVito tarafından canlandırılmıştı.

Sean Pertwee'yi Bruce Wayne'in uşağı, şoförü, manevi babası ve çoraplarını koyduğu çekmeceyi bilen tek kişi Alfred Pennyowrth rolünde izleyeceğiz. Son derece sert bir eski ordu mensubu olarak modernize edilen Alfred'in, karakterin Batman: Earth One ve Beware The Batman'deki versiyonuyla örtüşmesi bekleniyor.

Zabryna Guevara, Frank Miller'ın Batman: Year One macerası için yarattığı Yüzbaşı Sarah Essen'a hayat verecek. Essen çaylak Gordon'ın, Gotham Şehri Polis Departmanı'ndaki, polis ve politika dünyalarını kurnazca dengeleyen patronu olarak karşımıza çıkacak.

Erin Richards ise, Gordon'ın bir acil servis doktoru olan nişanlısı Barbara Kean rolüyle ekranlara gelecek. Barbara karakteri basın bülteninde, gelecekteki eşine her koşulda arka çıkan, neşeli ve birazcık da hassas bir kadın olarak geçiyor.

The Joker, Riddler ve Catwoman gibi klasik Batman düşmanlarına da yer vermesi beklenen Gotham dizisi, bir aksilik olmazsa yayın hayatına 2014 sonbahar sezonunda başlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Yap